Koučování pro ženy

Koučování a hormonální jóga se skvěle doplňují. Cvičení jógy je dobrým nástrojem k tomu, abyste se cítila v pohodě a dala do pořádku svůj hormonální systém. Tím dochází k odstraňování symptomů – různých nepříjemností fyzického, emocionálního či psychického charakteru, které vás potkaly. Někdy ovšem cvičení nestačí a k tomu, abyste žila podle svých představ, je potřeba práci rozšířit a podívat se na vaše témata formou individuálního koučování.

Témata koučování

Cvičení

 • Nenacházíte na své cvičení čas?
 • Nedaří se vám dodržet stanovené minimum pro cvičení?
 • Prokrastinujete?
 • Děláte vše možné, abyste cvičení oddálila a pak se do něj stejně nepustíte?
 • Cvičíte poctivě, a přesto máte stále pocit, že se výsledky nedostavují?
 • Připouštíte, že se může jednat o jakousi vnitřní bariéru?
 • Hledáte odpovědi prostřednictvím řeči vašeho těla?

Práce se stresem

 • Stresují vás některé situace a nedovolí vám žít v klidu, pohodě a využít svůj potenciál?
 • Nevíte, jak ve stresových situacích reagovat?
 • Nenacházíte odpověď na otázku, proč zrovna vám působí daná situace potíž, zatímco druhé lidi nechává naprosto v klidu?
 • Ráda byste v obtížných situacích zůstala nad věcí?
 • Chcete být pánem situace a nenechat emoce, ať vás úplně ovládnou?

Změna

 • Chcete změnit svou současnou obtížnou situaci?
 • Necítíte se ve své kůži, jste bez energie a nálady na to, co vás dříve těšilo?
 • Cítíte, že potřebujete v životě něco změnit a vykročit jiným směrem?
 • Nevíte, jak se rozhodnout, jste často ve stresu, špatně spíte a jste ve stavu vyhoření?
 • Ztrácíte sebedůvěru a nevíte co dál?

Tělo je moudré a odráží stav mysli. A naopak skrze opravené nastavení mysli lze dosáhnout opětovné rovnováhy.  Koučování vám přinese nejen odpovědi na vaše témata a otázky, ale uděláte si v sobě jasno a uvědomíte si, co dál.

Sezení a ceny koučování

Často mám dotazy, kolik je potřeba sezení k tomu, aby došlo k nějaké změně a posunu. Neurčuji vám, kolikrát za mnou musíte přijít. Nechávám toto zcela na vašem rozhodnutí, neboť každý je individualita a na realizaci svých cílů, snů a třeba i rozhodnutí potřebuje jiný čas. Někomu stačí jedno sezení, někdo rád chodí pravidelně a někdo nepravidelně. Tak, jak každý potřebuje.

Můj názor je, že koučování má být přístupné každému. Nemá být jen „trendy nástrojem pro manažery a firmy“ a tak je moje cena za koučování, věřím, přístupná každému. Ceny jsou stanoveny podle toho, zda využijete jen jedno sezení nebo se uvidíme vícekrát. Ceny jsou výhodnější při domluvení koučovacího balíčku. Pracovat spolu můžeme také přes Skype a to hlavně v případě, že jste z různých koutů Čech, Moravy či Slezska.

 

Certifikace kouče

Reference

Paní Preclíková, ráda bych Vám poděkovala za Vaši úžasnou práci. Uvědomila jsem si spoustu mezer a bílých míst v mém životě a zároveň jsem si potvrdila, co je pro můj život důležité a na čem potřebuji pracovat. Přeji Vám mnoho spokojených klientů, jako jsem já, kteří na sobě chtějí pracovat,

Milada

Po prvním týdnu se něco zlomilo, už na dítě neřvu, nerozčiluju se, víc spolu mluvíme a sdílíme. Uvědomuju si, že dělám věci jinak. Taky říkám to, co si myslím a ne to co by chtěli okolo slyšet.

Dorka

Situace doma s dětma už řeším s nadhledem, mám pocit, že to, co mě dřív rozčilovalo, mě teď nechává klidnou.

Markéta

Člověk musí chtít sám něco změnit! V mém případě všechno šlo pozitivně, ale to asi souvisí hlavně s tím, že jsem opravdu chtěla.
Paní Preclíkovou moc doporučuji, protože je profesionál, empatická bytost… prostě anděl.

Lucie

Paní Preclíková, kudy chodím, tudy Vás chválím, děkuji, že jsem Vás potkala.

Hanička

Paní Preclíková, cítím neskutečnou úlevou. Jako kdybych u vás nechala 20 kilo zavávají. Cítím se daleko víc klidu a v bezpečí a víc si věřím.

Jitka

Paní Preclíková, „vy jste mojí dceři změnila život“, takovou jaká je teď ji neznám… vyřešila svůj vztah, změnila práci, začala žít. Prostě vzala svůj život do vlastních rukou.

Hana

Aninko, konečně jsem pochopila ty věci, co mě blokují a konečně je teď můžu pustit. Díky!

Kateřina

O mně

Práce s lidmi je pro mě posláním. Vždy jsem milovala přímý kontakt s klienty. Mnoho let jsem působila v obchodní oblasti a klienti mi dávali najevo, že je spolupráce se mnou baví. Často říkali, že jsem úplně jiná, než zbytek obchodního trhu a že ze mě vyzařuje něco jiného. To, co mě odlišovalo, byl opravdový zájem o lidi, se kterými jsem pracovala. A toto mi zůstalo i poté, co jsem opustila obchodní obor a vydala jsem se na novou životní cestu hormonální jógy a koučování. Cítila jsem, že mám lidem, se kterými se potkávám, něco předat. Pomoci je někam posunout, postrčit. Někdy stačí jedna věta, jedna informace, která způsobí výše zmíněný AHA moment a nastartuje akci.

Slovo kouč mi zní stroze. Příliš byznysově a manažersky. V tomto významu slova se za kouče tedy nepovažuji. Považuji se za průvodce, který s vámi jde po cestě vašeho osobního rozvoje. Osobní rozvoj může být cokoliv, co ve vašem životě řešíte a nalezení východiska vás posouvá drobnými krůčky vpřed.