Individuální výuka hormonální jógy

Máte v úmyslu naučit se hormonální jógu individuálně ?

Individuální výuka hormonální jógy přináší řadu výhod. Naučíte se cvičit celou sestavu pod mým vedením, takže si budete jistá, že vše cvičíte správně, podle metodiky autorky Dinah Rodrigues.

Termín vybíráme podle časových možností obou stran a obvykle vycházím vstříc s časem.

Jak individuální výuka hormonální jógy probíhá?

Vybrat si můžete z následujících časových variant podle délky lekcí : dva tříhodinové bloky, tři dvouhodinové, čtyři bloky po hodině a půl a nebo je možné i šest hodinových lekcí. Naučíte se vše, co se učí na skupinových kurzech.

Praktické informace

Pokud budete mít pocit, že potřebujete přidat výukový blok, je to možné. Může být v plném rozsahu tříhodinový nebo dvouhodinový. Další variantou je možnost individuální opakovací lekce. Přijdete si zopakovat vše, co budete potřebovat.

Cena indiviuální výuky hormonální jógové terapie je 3800 Kč ve výše zmíneném rozsahu. Součástí výuky jsou i materiály, které obsahují podrobně popsané návody na cvičení včetně obrázků.

Vyučuji: hormonální jógvou terapii pro ženy, muže a sestavu nejen při cukrovce

Reference

Hormonální jóga mi vrátila doslova radost do života.

Jana

„Už po prvním měsíci cvičení jsem mohla při menstruaci normálně fungovat.“

Alice

Psychosomatika, vnitřní bariéry aneb máme to v hlavě?

Jsem si vědoma toho, že vše souvisí se vším, zejména  v našem těle.  Proto moje práce obsahuje v i mentální praci s klienty.  O co jde? O průvodcovství osobním prozvojem, neboli o individuální koučink. Klient si nachází mnohá uvědomění, vnitřní zdroje a odvahu k překonání vnitřních bariér. V případě dotazů mě kontaktujte.

Těším se na vás! Anna