Partneři

i9 láhev – Informovaná láhev na vodu

Jsem ráda, že vám mohu představit i9 LÁHEV, která není „jen“ krásná skleněná láhev chráněná silikonovými proužky, její hlavní předností je schopnost zlepšit kvalitu vody. Láhev „dobíjí“ vodu vitální energií, mění její strukturu do přirozeného stavu, optimálního pro lidský organismus. Je skvělým doplňkem pro cvičení jógy i pro běžný den. Podporuje nás v tom, abychom pili čistou vodu a dodržovali pitný režim. Je skvělou pomocnicí ke zvýšení vitality a snížení stresu.

Moringa – Superpotravina z Tenerife

Doporučuji vám vyzkoušet také přírodní produkty ze stromu jménem Moringa, který je právem označovaný za zázračný a to díky své neuvěřitelně bohaté skladbě živin.

Listy červené Moringy Oleifery z ostrova Tenerife obsahují největší zastoupení vitamínů na naší Zemi vůbec – obsahují: bílkoviny, vitamíny C, A, B2 a B2, E, vápník, železo, polyfenoly, kyselinu listovou, aminokyseliny i protizánětlivé látky, antioxidanty a např. i omega mastné kyseliny omega-3, -6, a -9. Z této bohaté skladby živin si pak může váš organismus vybrat přesně to, co potřebuje. Moringa obnovuje životní síly a prospívá zdravému a dlouhému životu.