Kurzy hormonální jógy

Kurzy hormonální jógy

Naučte se celou sestavu hormonální jógové terapie podle Dinah Rodriguez včetně antistresových a relaxačních cvičení. Vyberte si, jaký kurz hormonální jógy vám nejlépe vyhovuje. Pokud není v aktuální nabídce místo a termín kurzu ve vašem městě, neváhejte mi napsat. Kurz můžeme připravit na míru pro vás.

Ke kurzu dostanete přehledný návod pro praktikování celé sestavy k domácímu cvičení.

Co potřebujete s sebou na kurz? Nic speciálního. Dobrou náladu a rozhodnutí chtít se cítit dobře. Pak už stačí jen pohodlné legíny a tričko nebo tílko. Podložky na cvičení jsou k zapůjčení zdarma.

Typy lekcí

Intenzivní kurz hormonální jógy

Intenzivní kurz

Intenzivní forma jak se rychle naučit celou sestavu pro vaši úlevu ozdravení. A nejen to! Zjistíte, že v tom nejste samy. I další ženy se chtějí přirozenou cestou cítit dobře a tak poznáte skvělé ženy a příjemně strávíte víkend.

Pravidelný kurz hormonální jógy

Pravidelný ranní / večerní kurz

Docházková forma kurzu hormonální jógy se koná jednou týdně ve stejný den a čas. Výuka je rozložená do čtyřech nebo pěti dvouhodinových lekcí a je vhodná zejména pro ty, kdo nemá možnost volné soboty.

Individuální kurz hormonální jógy

Individuální kurz

Objevte výhody zcela individuálního přístupu výuky a možnosti volby termínů lekcí. Kurz přináší velkou výhodu individuálního přístupu, podle času, jak se vám to nejvíce hodí. Celou sestavu se naučíte během 2 tříhodinových bloků. Více informací

Opakovací lekce hormonální jógy

Opakovací lekce

Kurz hormonální jógy už máte za sebou? Přijďte si společně zacvičit nebo se sestavu zopakovat. Během lekce je čas pro korekce a případné dovysvětlení cviků. Lepší cvičit jednou týdně, než vůbec.

Hormonální jóga pro firmy

Kurz na míru pro vaši firmu

Také pozorujete trend, že si čím dál víc firem uvědomuje, že spokojený zaměstnanec je pro firmu velkým přínosem.? Kurzy proto realizuji též ve firmách. Stačí se mi ozvat a domluvíme kurz na míru.

Dárkový poukaz hormonální jógy

Dárkový poukaz

Nevíte, čím udělat radost? Překvapte svou kamarádku, maminku, kolegyni či manželku a věnujte jí dárkový poukaz na kurz. Je to dárek, který dělá radost a zároveň pomáhá.

Co vám kurz hormonální jógy přinese?

Celkové ozdravení a prevenci

Zatočíte s řadou neduhů těla a budete se cítit zdravěji a vitálněji. Vědecký výzkum prokázal, že pravidelné cvičení hormonální jógy pomáhá s řadou symptomů spojených s poklesem ženských hormonů.

Sestavu cvičení, ke kterým nic nepotřebujete

Naučíte se sestavu, která vám bude pomáhat po celou dobu, co budete pravidelně cvičit. Cvičit přitom můžete i doma. Nic kromě pohodlného oblečení a podložky na jógu nepotřebujete.

Kurz je praktický, naučíte se cvičit sama

Nejlépe se naučíme to, co si zažijeme. Po skončení kurzu budete schopná cvičit doma. Cvičení si můžete přijít zopakovat na opakovací lekce.

Cvičit můžete bez jakékoli předešlé praxe

Nepotřebujete umět cvičit jógu. Cvičit sestavu můžete, i pokud jste mnoho let necvičila a máte pocit, že nejste dost pružná a ohebná. Pravidelným cvičením se budete brzy cítit lépe a vitálněji i po fyzické stránce.

Vnitřní klid a pohodu každý den

Díky relaxačním a dechovým cvičením se naučíte, jak dosahovat vnitřního klidu a nenechat se pohltit stresem. Vše je jednoduché a přitom účinné.

I po skončení kurzu jsme v kontaktu

I po skončení kurzu máte možnost sdílet svoje postřehy, dojmy, úspěchy nebo dotazy v uzavřené skupině na FB , kterou tvoříme společně s ostatními ženami z kurzů. Pokud nemáte FB, nevadí. Jednoduše mi napíšete email, nebo zavoláte a probereme co je potřeba.